Villa Nobile

Warszawa, Wilanów ul. Sarmacka

25

mieszkań

ROBYG S.A.

Dostępne mieszkania

Liczba pokoi

Powierzchnia (m2)

Piętro

Liczba pokoi Powierzchnia m2 Cena w zł Cena za m2
Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Rzut
H/31/2 2 39,35m2 3 informacja u dewelopera Rzut
D/11/2 2 44,94m2 1 informacja u dewelopera Rzut
B/12/2 2 46,18m2 1 informacja u dewelopera Rzut
B/05/2 2 46,18m2 0 informacja u dewelopera Rzut
B/01/2 2 52,3m2 0 informacja u dewelopera Rzut
A/01/2 3 76,97m2 0 informacja u dewelopera Rzut
F/21/1 3 76.34m2 II informacja w Biurze Sprzedaży Rzut
B/24/1 3 77.50m2 II informacja w Biurze Sprzedaży Rzut
D/06/2 4 99,54m2 0 informacja u dewelopera Rzut

Opis inwestycji

W dzielnicy Warszawa Wilanów nowe mieszkania i apartamenty powstają w niezwykle dynamicznym tempie – nic w tym dziwnego, Wilanów to szczególnie atrakcyjna część Warszawy. Jedną z nowo powstających inwestycji jest Villa Nobile – jeśli poszukujesz swoich wymarzonych czterech kątów, może być to właśnie Villa Nobile okaże się miejscem w sam raz dla Ciebie! Z naszego artykułu dowiesz się więcej o tej inwestycji. 


W skład inwestycji Villa Nobile, która powstaje na Błoniach Wilanowskich, u zbiegu ulicy Sarmackiej oraz Alei Wilanowskiej,  wejdą docelowo 3 budynki wielorodzinne w niskiej zabudowie. Ich budowa rozpoczęła się na początku 2016 roku, a zakończy się kolejno w II kwartale 2017 (Villa Nobile 1), III kwartale 2017 (Villa Nobile 2) oraz I kwartale 2018 roku (Villa Nobile 3). Budynki posiadają 4 lub 5 kondygnacji naziemnych (wraz z parterem) oraz 1 kondygnację podziemną, gdzie zostaną utworzone miejsca postojowe dla przyszłych mieszkańców. Łącznie w Villa Nobile powstaną 172 nowe mieszkania. W zależności od danej kondygnacji, mieszkania będą miały wysokość 280-300 cm. Nowe mieszkania Wilanów będą miały od 64 do 140 mkw powierzchni. Dzięki zróżnicowanemu metrażowi, poszczególne lokale mieszkaniowe mają różny rozkład – 3, 4, lub 5 pokoi. Każde z mieszkań posiada również swój własny balkon, taras lub ogródek. Na terenie inwestycji znajdzie się plac zabaw oraz strefa aktywnego wypoczynku. Mieszkania w Villa Nobile powstają w technologii Smart House, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli zdalnie, za pomocą urządzeń mobilnych, sterować oświetleniem i systemem bezpieczeństwa. Do dyspozycji mieszkańców są też komórki lokatorskie. 


Gdzie zamieszkać na Wilanowie w Warszawie? Postaw na Villa Nobile!


Apartamenty Villa Nobile to nie tylko funkcjonalne i przestronne wnętrza. Inwestycję wyróżnia nowoczesna i ciekawa forma architektoniczna, a także materiały wykończeniowe najwyższej jakości. W odpowiedzi na najnowsze trendy architektoniczne, w projekcie wykorzystuje się połączenie surowego kamienia oraz ciepłego drewna. W efekcie inwestycja jest niezwykle elegancka, a gustowne fasady od razu zwracają uwagę. Dużym atutem tej inwestycji jest również atrakcyjnie zaaranżowana zieleń. Zalety osiedla Villa Nobile sprawiają, że jest to miejsce przyjazne zarówno singlom, jak i rodzinom z dziećmi. Wilanów – prestiżowy adres 


Nowe mieszkania Warszawa Wilanów cieszą się powodzeniem wśród kupujących między innymi przez wzgląd na lokalizację – Milanów dzieli zaledwie 8,1 km od ścisłego centrum stolicy. Wilanów to równocześnie prestiżowy adres, który łączy w sobie dogodne położenie oraz bliskość przyrody – parków i zieleni miejskiej. Przenikają się tutaj historia oraz nowoczesność, co wpływa na unikatowy charakter tej dzielnicy. Charakterystyczną atrakcją dzielnicy jest zespół pałacowo-parkowy, w którym organizowane są rozmaite wydarzenia kulturalne, takie jak np. koncerty.


Jak przystało na prestiżową i modną lokalizację w dużej metropolii, Wilanów cechuje rozbudowana infrastruktura. Mieszkańcy Apartamenty Villa Nobile będą mogli skorzystać z oferty handlowej, usługowej czy rekreacyjnej – w okolicy działają baseny, boiska sportowe, centra fitness, pole golfowe i stadnina koni, przebiega tędy również wiele ścieżek rowerowych. Przyszli mieszkańcy, którzy posiadają potomstwo, będą mogli wybierać spośród licznych placówek edukacyjnych. W zasięgu ręki jest także opieka medyczna – zarówno państwowa, jak i prywatna.

 

Oczywistym atutem mieszkania na Wilanowie jest dogodna komunikacja z centrum miasta. Główną arterią jest Wisłostrada, ulice o dużym to ulica Jana III Sobieskiego i Aleja Wilanowska. Kursują tędy liczne linie autobusowe, ułatwiając dojazd do centrum Warszawy, ale również do Piaseczna czy Konstancina.  Najbliższym przystankiem komunikacyjnym w sąsiedztwie Villa Nobile jest „Królowej Marysieńki”.

Developer

Zapytaj o szczegóły ofery

Jestem zainteresowany/a zakupem nieruchomości w Państwa inwestycji. Proszę o kontakt.

Udostępnij

Zobacz też