Young City 2

Warszawa, Bemowo ul. Batalionów Chłopskich / Szeligowska / Rayskiego

126

mieszkań

ROBYG S.A.

Dostępne mieszkania

Liczba pokoi

Powierzchnia (m2)

Piętro

Liczba pokoi Powierzchnia m2 Cena w zł Cena za m2
Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Rzut
M43/A/B 2 49,89m2 VI informacja w Biurze Sprzedaży Rzut
M1/A/A 3 67,05m2 0 informacja w Biurze Sprzedaży Rzut
M4/B/B 3 69,58m2 I informacja w Biurze Sprzedaży Rzut
YC2/D/B/6/2 3 71,33m2 VI informacja w Biurze Sprzedaży Rzut
M30/A/A 3 77,95m2 V informacja w Biurze Sprzedaży Rzut
YC2/D/A/0/1 4 78,22m2 0 informacja w Biurze Sprzedaży Rzut
YC2/E/B/0/3 4 84,57m2 0 informacja w Biurze Sprzedaży Rzut
YC2/H/A/5/38 4 85,67m2 V informacja w Biurze Sprzedaży Rzut
YC2/C/C/1/8 4 85,03m2 I informacja w Biurze Sprzedaży Rzut
YC2/H/A/6/44 4 85,67m2 VI informacja w Biurze Sprzedaży Rzut

Pełna lista mieszkań


Young City 2

Opis inwestycji

Young City II to powstające osiedle mieszkaniowe, które podsumować można dwoma słowami: „nowoczesność” i „dynamika”. Dla młodych i dynamicznych osób, zastanawiających się nad tym, gdzie zamieszkać na Bemowie w Warszawie, jest to idealna propozycja. Dlaczego? – Nasza redakcja spieszy z odpowiedzią!

 

Nowe mieszkania Warszawa powstają w niezwykle szybkim tempie – inwestycje deweloperskie rosną na mapie stolicy niczym grzyby po deszczu. Dla osób, które poszukują swoich własnych czterech ścian, ważnych jest kilka aspektów, takich jak: projekt budynku, jego funkcjonalność, lokalizacja i związana z nią komunikacja, a także infrastruktura okolicy. Inwestycja Young City II pod wszystkimi tymi względami wypada bardzo atrakcyjnie. Dowiedzmy się o niej więcej. 

 

Podstawowe informacje o Young City II – nowe mieszkania na Bemowie

 

Young City II to inwestycja, w której od połowy 2016 roku powstają nowe mieszkania Bemowo. Zakończenie prac budowlanych i oddanie inwestycji planowane jest na lipiec 2019 roku. Cała inwestycja składa się z jednego wielorodzinnego budynku, w którym – na 6 kondygnacjach (wraz z parterem oraz jedną kondygnacją podziemną) – znajdować się będzie 55 lokali mieszkaniowych o powierzchni od 38 do 80 mkw. Te nowe mieszkania na Bemowie będą się składać z 1, 2, 3 lub 4 pokoi.

 

 

Nowoczesna architektura w funkcjonalnym wydaniu

 

Inwestycja Young City II wyróżnia się między innymi z powodu nowoczesnej formy architektonicznej, a także wysokiej jakości materiałów wykorzystanych do wykończenia budynku oraz  ekologicznych rozwiązań i nowoczesnych przyłączy. Projekt przekłada się na funkcjonalność lokali mieszkaniowych, co wpływać będzie bez wątpienia na codzienny komfort mieszkania na Bemowie przyszłych mieszkańców.

 

Ważną cechą nowopowstającej inwestycji jest jej kameralny charakter – budynek jest zaledwie kilkupiętrowy, a lokali mieszkaniowych jest tutaj stosunkowo niewiele, bo tylko 55. Nowe mieszkania Warszawa Bemowo w tej inwestycji będą wysokie aż na 2,7 metra. Będą również wyposażone w przestronne balkony, które stworzą dodatkową przestrzeń dla mieszkańców. 

 

To nie koniec atutów inwestycji Young City II – w inwestycji tej zainstalowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania typu „smart house”, są one standardowym wyposażeniem każdego z mieszkań. Zastosowanie najnowszych technologii sprzyja oszczędności – przede wszystkim z uwagi na inteligentne systemy do zarządzania energią, które pozwalają optymalizować pracę urządzeń elektrycznych czy oświetlenia, co przekłada się na niższe koszty ich eksploatacji.

 

 

 

 

Gdzie zamieszkać w Warszawie? – Na Bemowie

 

Nie bez powodu znajdujące się w dzielnicy Warszawa Bemowo nowe mieszkania i apartamenty cieszą się tak dużym zainteresowaniem – liczba osób zainteresowanych zakupem własnego lokum w tej okolicy rośnie z roku na rok! Mieszka tutaj w sumie około 116 tysięcy ludzi. Bemowo rozciąga się wzdłuż zachodnich granic Warszawy; dzielnicę tę charakteryzuje zróżnicowana zabudowa mieszkaniowa. Architektura międzywojenna łączy się tutaj z zabudową jednorodzinną, wysokimi blokami i nowoczesnym budownictwem mieszkaniowym, którego przykładem jest inwestycja Young City II.

 

Dużym plusem tej lokalizacji jest bliskość terenów rekreacyjnych, a także zieleń miejska, której w tej części Warszawy jest szczególnie dużo – reprezentują ją między innymi Park Leśny Bemowo. Z Bemowa sprawnie i szybko dojechać można równocześnie do centrum Warszawy. Najważniejsze arterie tej części stolicy to ulica Połczyńska, Górczewska i Powstańców Śląskich. Kursują tędy liczne linie autobusowe i tramwajowe,  a w niedalekiej perspektywie jest także II linia metra. Najbliższy punkt komunikacyjny znajduje się jedynie 550 metrów od inwestycji – jest to przystanek „Batalionów Chłopskich”. 

 

W pobliżu znajdują się liczne placówki edukacyjne, w tym żłobki i przedszkola. Łatwy dostęp do opieki medycznej gwarantują placówki medyczne, które są zlokalizowane w najbliższej okolicy. Działa tutaj również wiele sklepów i centrów handlowych, między innymi Park Górczewska.

 

To wszystko sprawia, że mieszkanie na Bemowie w inwestycji Young City II jest atrakcyjną propozycją dla wszystkich osób szukających własnego lokum w Warszawie. 

...

Developer

Biuro Sprzedaży: Young City 2

ul. Batalionów Chłopskich 87

01-307 Warszawa


48 22 416 98 44

bemowo@robyg.com.pl

www.robyg.pl

Zapytaj o szczegóły ofery

Jestem zainteresowany/a zakupem nieruchomości w Państwa inwestycji. Proszę o kontakt.

Udostępnij

Zobacz też