Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

5 najtańszych mieszkań na Mokotowie

5 najtańszych mieszkań na Mokotowie

Szukasz mieszkania na Mokotowie w Warszawie? Chcesz znaleźć swoje wymarzone cztery kąty w atrakcyjnej cenie? Nasz zespół redakcyjny przygotował dla Ciebie ranking, w którym wymieniamy nowe inwestycje – najtańsze mieszkania na Mokotowie. Zapraszamy do lektury!

Gdy kupujemy nowe mieszkanie, bierzemy pod uwagę wiele czynników. Istotna jest powierzchnia mieszkania, rozkład poszczególnych pomieszczeń, lokalizacja, a także cena. Jeśli chodzi o usytuowanie, to dużym powodzeniem wśród kupujących cieszą się mieszkania na Mokotowie. To właśnie w tej części Warszawy powstają liczne inwestycje, w których znaleźć można bez trudu wymarzone mieszkanie, także takie w okazyjnej cenie.

Mokotów leży w lewobrzeżnej Warszawie. Jest to największa dzielnica Warszawy pod względem liczebności mieszkańców. Mokotów wyróżnia równocześnie duża ilość terenów zielonych – między innymi kompleks Pole Mokotowskie, park Morskie Oko, park Arkadia czy park Sielecki. Na terenie Mokotowa znajduje się także największy naturalny zbiornik w stolicy, tj. Jeziorko Czerniakowskie. W Mokotowie mieści się również największy w Warszawie kompleks budynków biurowych.

Mokotów jest też świetnie skomunikowany z centrum Warszawy – kursują tu liczne linie autobusowe i tramwajowe, przez Mokotów biegnie także linia warszawskiego metra. Z prawobrzeżną częścią stolicy Mokotów połączony jest Mostem Siekierkowskim. Jako dzielnica do zamieszkania w Warszawie, Mokotów ma bez dwóch zdań wiele atutów. Jeśli zaś chodzi o nowe inwestycje na Mokotowie, to ich ceny są zróżnicowane – sprawdźmy, które mieszkania na Mokotowie mają najniższą cenę!

5. Mangalia Mokotów, cena: 460 994 złote

zdjecie

Inwestycja Magnalia Mokotów jest zlokalizowana na Stegnach w Mokotowie, a dokładnie przy ulicy Mangalia 2. Jest to ok. 5 kilometrów od ścisłego centrum Warszawy. Budowę tej inwestycji rozpoczęto w trzecim kwartale 2017 roku, zakończenie prac i oddanie budynków do użytkowania planowane jest z kolei na koniec 2018 roku. Ta inwestycja na Mokotowie składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, łącznie powstanie tutaj 138 nowych mieszkań. Za inwestycję odpowiada Budimex.

Wizytówką osiedla Mangalia Mokotów będą przestronne i wygodne balkony, które przyszli mieszkańcy będą mogli zaaranżować w dowolny sposób. Alternatywą dla balkonów będą inne dodatkowe przestrzenie – tarasy, loggie lub ogródki przypisane do wybranych mieszkań. Na terenie inwestycji znajdą się również wspólne strefy relaksu i odpoczynku, plac zabaw, a także plenerowa siłownia. Własne mieszkanie w Mangalii Mokotów można zakupić już za 460 994 złote – w tej cenie dostępne jest mieszkanie o powierzchni 64 mkw.

4. Arbuzowa Projekt Mokotów, cena: 422 713 złotych

zdjecie

Arbuzowa Projekt powstaje przy Alei Wilanowskiej 31/33 na Stegnach. Prace budowlane mają zakończyć się w czwartym kwartale 2017 roku. W sumie powstaną tutaj 103 nowe mieszkania na Mokotowie usytuowane w dwóch budynkach wielorodzinnych. Podobnie jak inne inwestycje na Mokotowie, Arbuzowa Projekt Mokotów może poszczycić się dogodną komunikacją z centrum Warszawy, m.in. kursującym w tej dzielnicy metrem, a także rozwiniętą infrastrukturą – działają tu liczne sklepy, centra handlowe, żłobki, przedszkola i szkoły, a także rozmaite punkty usługowe.

Przyszli mieszkańcy po sąsiedzku znajdą między innymi Park Królikarnia, teren rekreacyjno-sportowy POWSIN Park, a także Plażę Wilanów. Własne mieszkanie w takiej okolicy można zakupić za 422 713 złotych (powierzchnia mieszkania to 54,9 mkw).

3. Galeria Park Top, cena: 403 245 złotych

zdjecie

Galeria Park Top to kolejna nowa inwestycja na Mokotowie, a dokładnie na Służewcu, przy ul. Obrzeżnej 3. W jej skład wchodzi 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 267 lokali mieszkalnych. Mieszkania w Galerii Park Top sąsiadują z centrum handlowo-rozrywkowym Galeria Mokotów. Lokale mieszkaniowe w Galerii Park Top są gotowe do zamieszkania od października 2015 roku, dzięki czemu inwestycja nie jest okupiona żadnym ryzykiem finansowym – od razu można wprowadzić się do zakupionego mieszkania.

Inwestycję wyróżniają z pewnością unikalne przeszklenia – na pełną wysokość kondygnacji. Mają one formę szklanych wykuszy, co daje wrażenie podwójnej elewacji budynku. Nowe mieszkania w tej inwestycji posiadają także własne balkony lub tarasy. Swoje cztery ściany w Galerii Park Top można mieć już za 403 245 złotych. W tej cenie dostępne jest mieszkanie o powierzchni 46,35 mkw.

2. Wiślany Mokotów, cena: 382 375 złotych

zdjecie

Wiślany Mokotów to inwestycja zlokalizowana przy ulicy Ananasowej 29, 31 i 33. Aktualnie w budowie jest III etap tej inwestycji – zakończenie prac budowlanych planowane jest na trzeci kwartał 2018 roku. III etap Wiślanego Mokotowa to 3 budynki wielorodzinne i 117 nowych mieszkań. Oznacza to, że w jednym budynku znajdzie się zaledwie 39 mieszkań. Inwestycję można zatem śmiało określić mianem kameralnej. Podobnie jak w przypadku inwestycji Mangalia Mokotów, również za Wiślany Mokotów odpowiada Budimex.

Inwestycję wyróżnia oryginalny projekt zieleni oraz zagospodarowania wewnętrznych terenów osiedla. Zasadzone tu zostaną różnorodne drzewa i krzewy – roślinnością (ziołami i mchem) porośnięte będą także dachy budynków. Inwestycja z łatwością wkomponuje się tym samym w zielony charakter Mokotowa. Powstanie tu także plac zabaw i outdoorowa siłownia. Mieszkanie w ramach inwestycji Wiślany Mokotów można nabyć za 382 375 złotych – będzie to lokal o powierzchni 52,38 mkw.

1. Green Mokotów, cena: 304 000 złotych

zdjecie

Najtańsze mieszkanie na Mokotowie znajduje się w inwestycji Green Mokotów. Jest to nowa inwestycja przy al. Generała Sikorskiego na Stegnach. W jej ramach powstają nowe mieszkania i apartamenty Warszawa Mokotów. Za ten projekt deweloperski odpowiada firma ROBYG.

Mieszkania w Green Mokotowie cechuje wysoka jakość wykonania i funkcjonalność. Wśród nowoczesnych rozwiązań wykorzystanych przez dewelopera jest m.in. system do zarządzania oświetleniem, ochroną czy multimediami, tzw. inteligentny dom. Każde z mieszkań posiadać będzie również własny balkon, taras lub ogródek. Swoje własne 38 mkw w tej inwestycji można mieć już za 304 tysiące złotych. Jak na tę lokalizację i standard oferowany przez dewelopera – cena jest naprawdę okazyjna! W sprzedaży są także inne mieszkania – z kilku etapów tej inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej oferty!

Data publikacji: 21.09.2017

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również