Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

5 najtańszych mieszkań w Wawrze

5 najtańszych mieszkań w Wawrze

Planujesz kupno mieszkania w Warszawie? Swoje własne „cztery kąty” chcesz kupić w dzielnicy Wawer lub bezpośrednim sąsiedztwie i szukasz mieszkania w okazyjnej cenie? Świetnie się składa – nasza redakcja przygotowała ranking, z którego dowiesz się, które mieszkania w Wawrze można kupić w najbardziej atrakcyjnej cenie!

Wawer to jedna z 18 dzielnic administracyjnych Warszawy – pod względem powierzchni jest to największa dzielnica stolicy (ok. 80 mk2). Wawer znajduje się w południowo-wschodniej części miasta i położony jest wśród licznych terenów zielonych, między innymi w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, Rezerwatu im. Króla Jana III Sobieskiego czy Zakola Wawerskiego. Aktywny wypoczynek na łonie natury umożliwia między innymi rozbudowana infrastruktura rowerowa.

Wawer to spokojna okolica, oddalona od centrum Warszawy o ok. 15 km, a równocześnie zapewniająca łatwy dostęp do wszelkich atrakcji metropolii. Rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe, duża ilość placówek edukacyjnych oraz oferta kulturalna na wyciągnięcie ręki – to wszystko gwarantuje Wawer swoim mieszkańcom. Główne arterie Wawra to ulica Wał Miedzeszyński, ulica Płowiecka, ulica Bronisława Czecha, a także Most Siekierkowski. Godnym podkreślenia jest fakt, że w Warze znajduje się 7 przystanków kolejowych, co ułatwia codzienny dojazd do szkoły czy pracy.

Jak prezentuje się oferta deweloperów wznoszących nowe inwestycje w Warze? Sprawdźmy to – poniżej przedstawiamy 3 najtańsze mieszkania w tej dzielnicy!

3. Osiedle Trakt Lubelski - etap 1, cena: 425 816 złotych

metraż inwestycji: 62.62

cena za m2: 6 800

zdjecie

Osiedle Trakt Lubelski na warszawskim Wawrze to propozycja dla inwestorów poszukujących kameralnych mieszkań w spokojnej okolicy. Na inwestycję składają się niewielkie, jednoklatkowe budynki z mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu. Lokale posiadają duże balkony, a mieszkania na parterze – przynależne ogródki. Doskonale zaprojektowane budynki idealnie komponują się z terenami zielonymi, są funkcjonalne, wybudowane w nowej technologii. Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca w garażach podziemnych.

2. Apartamenty przy lesie, cena: 385 658 złotych

metraż inwestycji: 42.38

cena za m2: 9 100

zdjecie

Apartamenty przy lesie to nowoczesna inwestycja położona w urokliwej lokalizacji w pobliżu Lasu Rembertowskiego. Siedmiokondygnacyjny obiekt, doskonale wpisany w otoczenie, posiada 84 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony, a mieszkańcy parteru będą mieli do dyspozycji własne, przydomowe ogródki. W obiekcie zaprojektowano szereg innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań, które dodatkowo wzmocnią poczucie bliskości z naturą.
Apartamenty przy lesie to nowoczesna inwestycja położona w urokliwej lokalizacji w pobliżu Lasu Rembertowskiego. Siedmiokondygnacyjny obiekt, doskonale wpisany w otoczenie, posiada 84 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony, a mieszkańcy parteru będą mieli do dyspozycji własne, przydomowe ogródki. W obiekcie zaprojektowano szereg innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań, które dodatkowo wzmocnią poczucie bliskości z naturą.

1. Wawer Go, cena: 299 100 złotych

metraż inwestycji: 34.55

cena za m2: 8 657

zdjecie

Inwestycja mieszkaniowa Wawer Go to połączenie świetnej lokalizacji, bliskości terenów zielonych, a także dobrej komunikacji z centrum Warszawy. Projekt osiedla zakłada pięć czterokondygnacyjnych budynków z podziemnymi garażami, tarasami i ogródkami, a także wieloma częściami wspólnymi służącymi wszystkim mieszkańcom. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, spora przestrzeń dla mieszkańców, a także funkcjonalne mieszkania i solidne wykonanie gwarantują, że zakup mieszkania w tej lokalizacji będzie doskonałą inwestycją na długie lata.

5 najtańszych mieszkań w 2019 r.

5. Apartamenty Widoczna, cena: 358 592 złotych

zdjecie

Nasz ranking otwierają Apartamenty Widoczna. Budowa inwestycji Apartamenty Widoczna rozpoczęła się w ostatnim kwartale 2016 roku, a jej zakończenie i oddanie do użytkowania planowane jest na koniec roku 2017. Inwestycja Apartamenty Widoczna składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdzie się 47 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne i 1 kondygnację podziemną, na której przewidziano miejsca postojowe dla przyszłych mieszkańców. W inwestycji będą się także znajdowały komórki lokatorskie.

Widoczna Apartamenty to ekskluzywna inwestycja – kameralna, oferujące przestronne mieszkania, w których znajdują się duże, dobrze wyeksponowane balkony. Położona jest nieopodal stacji PKP Warszawa Wawer. Własne mieszkanie w Wawrze, w ramach tej inwestycji, o powierzchni 56,03 mkw można zakupić już za 358 592 złotych.

4. Osiedle Góraszka, cena: 350 000 złotych

zdjecie

Osiedle Góraszka to nowoczesna inwestycja zlokalizowana 8 km od wschodniej granicy Warszawy, niedaleko Wawra. Znajduje się dokładnie przy ulicy Osiedlowej w miejscowości Góraszka. Inwestycja ta to idealna propozycja dla osób, które marzyły o własnym domu, zlokalizowanym blisko Warszawy – co ułatwia korzystanie z potencjału stolicy przy równoczesnym cieszeniu się własnym kawałkiem zieleni w zacisznej okolicy. Dzięki planowanej budowie odcinka trasy szybkiego ruchu S2 – komunikacja z Warszawą będzie jeszcze łatwiejsza.

Budowa Osiedla Góraszka trwa od początku 2017 roku – a jej zakończenie planowane jest na połowę 2018 roku. Do sprzedawanych lokali przynależą działki, a także garaże. W pobliżu inwestycji znajduje się centrum handlowe Auchan Góraszka, które zapewni mieszkańcom dostęp do sklepów i punktów usługowych. Warto też zwrócić uwagę na walory takie, jak bliskość lasu czy rzeki – spokojna i malownicza okolica sprzyja spacerom czy aktywności fizycznej. Własne mieszkanie o powierzchni 124 mkw można zakupić na Osiedlu Góraszka już za 350 000 złotych.

3. Anin Park, cena: 320 764 złotych

zdjecie

Anin Park to nowa inwestycja w Wawrze, która jest aktualnie w budowie – zakończenie prac budowlanych i oddanie budynku do użytkowania zaplanowano na pierwszy kwartał 2018 roku. Inwestycja ma kameralny charakter – w jednym budynku wielorodzinnym powstają 52 nowe mieszkania w Wawrze. Wznoszony budynek jest nowoczesny, znajdują się w nim mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie oraz zróżnicowanym metrażu.

Mieszkania będą posiadały dodatkową przestrzeń w postaci ogródków, tarasów lub balkonów, wyposażone zostaną także w duże okna. Teren inwestycji zostanie ogrodzony, a także wyposażony w zewnętrzny monitoring. Dla przyszłych mieszkańców przewidziano miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się park, sąsiedztwo jest ciche i spokojne. Własne mieszkanie o powierzchni 53,55 mkw zakupić można w inwestycji Anin Park za kwotę 320 764 złotych.

2. Osiedle Przy Lesie, cena: 319 326 złotych

zdjecie

Rozpoczęcie III etapu budowy inwestycji Osiedle Przy Lesie miało miejsce na początku 2017 roku – zakończenie budowy nastąpi z kolei w trzecim kwartale 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym docelowo znajdą się 93 nowe mieszkania w Wawrze. Mieszkania charakteryzuje zróżnicowany metraż, a także funkcjonalny układ. Do każdego z nich przynależeć będzie ogródek, balkon lub taras. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach w inwestycji znajdzie się 96 miejsc postojowych zlokalizowanych na podziemnym parkingu.

Osiedle Przy Lesie powstaje przy ulicy Korkowej 161/163. Lokalizacja osiedla zapewnia przyszłym mieszkańcom łatwy dostęp do licznych żłobków, przedszkoli oraz szkół. W sąsiedztwie znajdują się także przychodnie, a nawet szpital. Nie brak tu sklepów czy punktów usługowych, co z pewnością wpływa na komfort mieszkania w Wawrze. Warto pamiętać o zielonej okolicy Wawra, sprzyjającej aktywnemu odpoczynkowi na łonie przyrody. Osiedle przy Lesie jest równocześnie bardzo dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. Własne mieszkanie w tej inwestycji, o powierzchni 50,26 mkw, można nabyć już za 319 326 złotych. Tym samym mieszkanie na Osiedlu Przy Lesie plasuje się na 2. miejscu, jeśli chodzi o najtańsze mieszkania w Wawrze.

1. Osiedle Przy Lesie, cena: 281 552 złotych

zdjecie

Na 1. miejscu naszego zestawienia również znajduje się Osiedle Przy Lesie i znajdujące się na nim mieszkanie – z uwagi na jego cenę możemy stwierdzić, że jest to najtańsze mieszkanie w całym Wawrze! Lokal mieszkaniowy o powierzchni 40,37 mkw kosztuje bowiem 281 552 złote i tym samym deklasuje konkurencję!

Data publikacji: 09.10.2017

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również