Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Najtańsze mieszkania w Warszawie - Praga-Południe

Najtańsze mieszkania w Warszawie - Praga-Południe

Kupno mieszkania w Warszawie to nie lada wyzwanie. Jednak, dla osób, które pragną znaleźć tanie mieszkania przygotowaliśmy zestawienie trzech najtańszych mieszkań w dzielnicy Praga Południe.

1.Mała Praga, cena: 333 362 zł

metraż: 30.17

cena za m2: 11 050 zł
zdjecie

Mieszkanie na sprzedaż w inwestycji deweloperskiej Mała Praga to propozycja dla inwestorów szukających niewielkiego lokalu w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie jest doskonale zaprojektowane, funkcjonalne, o ciekawym rozkładzie. Wykonano je w nowej technologii z dbałością o energooszczędne, ekologiczne rozwiązania. Budynek znajduje się w pięknym otoczeniu parków, a jednocześnie jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum stolicy. Do dyspozycji mieszkańców jest garaż podziemny ze schowkami.

2. Kamionek, cena: 473 572 zł
metraż: 49.93
cena za m2: 9 484 zł

zdjecie

Sava Mińska 25 to nowoczesna inwestycja zlokalizowana na Kamionku. Nowoczesny, funkcjonalny obiekt został zaprojektowany tak, by idealnie wkomponować się w istniejącą zabudowę. W budynku znajdują się 104 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Dostępne są zarówno jednopokojowe kawalerki, jak i czteropokojowe apartamenty. Wszystkie mieszkania mają doskonały, funkcjonalny rozkład, są jasne, przestronne z dużymi balkonami. Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca postojowe w garażu podziemnym.

3. Soho, cena brutto: 415 696 zł

metraż: 33.09

cena za m2: 12 560 zł

zdjecie

Inwestycja Soho 18 na warszawskim Kamionku wyróżnia się ponadprzeciętną estetyką, a także doskonale zaplanowanymi elementami architektonicznymi. W dziewięciokondygnacyjnym budynku znajduje się 131 mieszkań o wysokim standardzie i optymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy lub loggie. Na parterze obiektu przewidziano lokale pod działalność usługową. Doskonała lokalizacja, świetna komunikacja z centrum Warszawy oraz rozwinięta infrastruktura to dodatkowe atuty, które przemawiają za wyborem tej lokalizacji.


Zobacz również mieszkania w okolicy dzielnica Mokotów.

Data publikacji: 21.12.2020

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również