Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Osiedle Warszawa się rozrasta – do sprzedaży trafiły mieszkania z II etapu

Osiedle Warszawa się rozrasta – do sprzedaży trafiły mieszkania z II etapu

atal.pl

Oferta znanego, ogólnopolskiego dewelopera – firmy ATAL, powiększyła się o lokale mieszkalne zaprojektowane w ramach drugiego etapu Osiedla Warszawa. Inwestycja w dzielnicy Włochy powiększy się tym samym o 86 komfortowych mieszkań oraz 4 pomieszczenia o przeznaczeniu usługowym. Ceny sprzedaży rozpoczynają się od 6600 zł/mkw.

Drugi etap Osiedla Warszawa obejmie budowę 5-piętrowego budynku wielorodzinnego o bogatej ofercie mieszkaniowej. W jego obrębie rozlokowanych zostanie 86 lokali mieszkalnych, których powierzchnie kształtować się będą w przedziale 37,42 – 106,51 mkw. Dostępne dla klientów mieszkania posiadać będą układy 2-, 3- oraz 4-pokojowe. Uzupełnieniem oferty inwestycji będą 4 pomieszczenia usługowe, 103 miejsca postojowe w podziemnym podziemnym parkingu, a także 20 pomieszczeń na rowery.

Osiedle spełniać będzie potrzeby osób niepełnosprawnych. Deweloper zadba o eliminację barier architektonicznych, zastosuje niskie krawężniki, a dodatkowo w budynku znajdą się cichobieżne windy, które ułatwią swobodną komunikację pomiędzy wszystkimi kondygnacjami.

Osiedla Warszawa II cechować się będzie starannym projektem architektonicznym, nowoczesnym designem oraz znakomitą lokalizacją, umożliwiającą szybkie i wygodne dotarcie do pozostałych części Warszawy. Planowany termin oddania go do użytku to trzeci kwartał 2019 roku.

Oferta inwestycji od początku wzbudza duże zainteresowanie klientów rynku pierwotnego. W pierwszym etapie deweloper zaoferował 119 lokali mieszkalnych, umiejscowionych w dwóch 5-piętrowych budynkach oraz 1 pomieszczenie o charakterze usługowym. Na klientów czekały mieszkania od jedno- do czteropokojowego, z metrażami wahającymi się w przedziale 37-121 mkw. Dodatkowo w projekcie Osiedla Warszawa I znalazła się budowa klubu fitness i siłowni dla mieszkańców.

Data publikacji: 05.01.2018

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również