Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Ostatnie gotowe mieszkania w Rezydencji ArtEco

Ostatnie gotowe mieszkania w Rezydencji ArtEco

www.marvipol.pl

W ofercie sprzedaży Rezydencji ArtEco pozostało już tylko dziewięć ostatnich lokali mieszkalnych, w pełni ukończonych i posiadających zgodę na użytkowanie. Są to mieszkania o układach dwu- i trzypokojowych, których powierzchnie wahają się w przedziale 54-88 mkw. Część lokali oferowana jest wraz z balkonami. Inwestycję położoną na obszarze warszawskiego Żoliborza zrealizowała spółka Marvipol.

ArtEco to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o zapewnieniu pełnego komfortu przyszłym mieszkańcom. Rezydencja stanowi swoiste dzieło sztuki z przestronnymi i funkcjonalnymi wnętrzami, które idealnie komponują się z unikalnym designem części wspólnych. Obiekt przepełniony jest naturalnymi materiałami wykończeniowymi, a w tym kamieniem i drewnem. Ponadto na uwagę zasługuje nadzwyczaj bogata strefa roślinności.

Analogicznie do pozostałych inwestycji dewelopera, Rezydencja ArtEco wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa na co dzień. Na osiedlu zaprojektowano strefy kontrolowanego dostępu, ochronę oraz całodobowy monitoring. Dodatkowo istotną funkcję odgrywa centralna recepcja, będąca jednocześnie głównym holem wejściowym dla gości.

Rezydencja ArtEco jest znakomitym osiedlem dla ludzi aktywnych i ceniących dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. W otoczeniu inwestycji znajdują się liczne parki, które zapewniają zieloną przestrzeń do aktywnego spędzania czasu. Okolica zapewnia możliwość szybkiego dotarcia do pozostałych części miasta, głównie za sprawą rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej. Ważnym atutem lokalizacji osiedla jest również bliskość punktów o charakterze handlowym i usługowym.
Data publikacji: 07.01.2016

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również