Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Rusza budowa dużej inwestycji – Miasteczko Wawer

Rusza budowa dużej inwestycji – Miasteczko Wawer

miasteczkowawer.pl

Na obszarze warszawskiej dzielnicy Wawer rozpoczęły się prace związane z budową nowego kompleksu mieszkalnego o nazwie Miasteczko Wawer. W ramach projektu planuje się budowę blisko tysiąca mieszkań, które wyróżniać się będą przestronnością, słonecznymi wnętrzami i możliwością podziwiania pięknego widoku na las. Pierwsza część inwestycji zostanie oddana do użytku jeszcze przed końcem przyszłego roku.

Miasteczko Wawer będzie osiedlem zlokalizowanym w najbardziej zielonej części miasta. Otoczenie kompleksu stanowić będzie spokojna okolica, las i niska zabudowa jednorodzinna. Inwestycja stanowi doskonałą propozycję dla rodzin z dziećmi, którzy poszukują ciszy oraz pragną zamieszkać z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Swoje wymarzone lokum zakupią tu również miłośnicy sportu i aktywności w otoczeniu natury, którzy w pobliżu osiedla znajdą liczne trasy rowerowe oraz ścieżki spacerowe.

Pierwszy etap projektu Miasteczko Wawer obejmie budowę 63 lokali mieszkalnych o układach od jedno- do czteropokojowych. Najmniejsze mieszkanie tej części osiedla zajmuje 36 mkw, zaś powierzchnia największego wynosi 89 mkw. Lokale te dostępne są dla nabywców z opcją wykończenia pod klucz, a ich średnia cena kształtuje się na poziomie 6100 zł/mkw.

Docelowo w ramach całej inwestycji Miasteczko Wawer deweloper planuje wybudować około 1000 nowych lokali mieszkalnych, rozlokowanych w jedenastu budynkach wielorodzinnych. Obiekty tworzące osiedle posiadać będą od czterech do dziewięciu kondygnacji i cechować się będą licznymi udogodnieniami dla mieszkańców.
Data publikacji: 02.12.2016

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również