Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Rusza budowa mieszkań w kompleksie Monte Verdi

Rusza budowa mieszkań w kompleksie Monte Verdi

www.monteverdi.homeinvest.pl

Na początek marca bieżącego roku zaplanowano rozpoczęcie prac związanych z budową najnowszej inwestycji mieszkaniowej firmy Home Invest. W obrębie warszawskiej dzielnicy Włochy deweloper wybuduje osiedle Monte Verdi, którego oferta zawierać będzie mieszkania dostępne w programie MDM. Zakończenie realizacji tego kameralnego kompleksu planuje się na trzeci kwartał 2017 roku.

Monte Verdi to projekt budynku mieszkalnego o czterech kondygnacjach naziemnych oraz dwóch podziemnych, którego budowie towarzyszyć będzie powstanie wewnętrznego dziedzińca, małej architektury oraz placu zabaw dla dzieci. W obrębie obiektu rozlokowane zostaną mieszkania o funkcjonalnych rozkładach pomieszczeń, które pozwolą na dopasowanie przestrzeni do indywidualnych oczekiwań przyszłych lokatorów.

W ofercie sprzedaży inwestycji Monte Verdi znajdą się mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Najmniejszym z nich będzie 1-pokojowy lokal o powierzchni 29 mkw, zaś największe mieszkanie 4-pokojowe zajmie 82 mkw. Kondygnacje podziemne budynku przeznaczone zostaną na stanowiska parkingowe oraz komórki użytkowe, które zwiększą komfort zamieszkiwania na osiedlu.

Lokalizacja kompleksu Monte Verdi z pewnością przepadnie do gustu osobom ceniącym bliskie sąsiedztwo przyrody, malownicze scenerie oraz zalety zamieszkiwania w niedalekiej odległości od wielkomiejskiej aglomeracji. Znajdujące się w pobliżu Parki Kombatantów i Cietrzewia zapewnią przestrzeń do aktywnego wypoczynku zarówno dla najmłodszych, jak i starszych mieszkańców osiedla.
Data publikacji: 28.02.2016

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również