Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Spółka ATAL wybuduje Osiedle Warszawskie

Spółka ATAL wybuduje Osiedle Warszawskie

atal.pl

Oferta spółki ATAL powiększyła się w ostatnim czasie o mieszkania zaprojektowane w ramach nowej inwestycji – Osiedle Warszawskie. Kompleks powstanie nieopodal Alei Jerozolimskich, a jego budowa zakończy się w trzecim kwartale 2019 roku. Efektem realizacji pierwszego etapu projektu będzie powstanie 119 komfortowych mieszkań, posiadających zróżnicowane układy i metraże.

Osiedle Warszawskie będzie zespołem budynków mieszkalnych, posiadających proste bryły i stonowaną kolorystykę. Przestrzeń pomiędzy obiektami wypełniona zostanie trawnikami, chodnikami i starannie zaprojektowanymi kompozycjami roślinnymi, które zdecydowanie podniosą walory estetyczne całego projektu. Kompleks powstanie nie tylko z myślą o singlach, ale również rodzinach z dziećmi i osobach starszych.

Realizacja Osiedla Warszawskiego przebiegać będzie w trzech etapach. W ramach pierwszego z nich deweloper planuje budowę dwóch budynków wielorodzinnych cechujących się minimalistyczną architekturą. W ofercie tej części osiedla znajdzie się 119 lokali mieszkalnych, od kawalerek po mieszkania z dwoma, trzema i czterema pokojami. Powierzchnie dostępnych mieszkań kształtować się będą w przedziale 37-122 mkw. Dodatkowo w budynkach planuje się stworzenie 32 komórek lokatorskich, klubu fitness, siłowni oraz przestronnego lokali usługowego na parterze. Zmotoryzowani mieszkańcy osiedla otrzymają do dyspozycji parking ze 136 miejscami postojowymi.

Jednym z kluczowych atutów Osiedla Warszawskiego będzie znakomita lokalizacja, gwarantująca dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Kompleks charakteryzować się będzie wysoką jakością wykonania i doskonałym dopracowaniem detali. Zakończenie prac związanych z projektem datuje się na drugą połowę przyszłego roku.

Data publikacji: 29.10.2017

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również