Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

TOP 5 Najtańszych Mieszkań w Warszawie

TOP 5 Najtańszych Mieszkań w Warszawie

Szukasz mieszkania w Warszawie, jednak masz ograniczony budżet? Nasza redakcja przygotowała dla Ciebie zestawienie 5 najtańszych lokali mieszkaniowych dostępnych obecnie w sprzedaży – ich cena nie przekracza 200 tysięcy złotych!

Kupno mieszkania w Warszawie to nie lada wyzwanie. Choć powstaje tutaj mnóstwo nowych inwestycji, to – paradoksalnie – duży wybór wcale nie musi ułatwiać zadania. Zwłaszcza wtedy, gdy dysponujemy ograniczonym budżetem na zakup mieszkania w stolicy – dodatkowym kryterium staje się bowiem, obok lokalizacji, rozkładu pokoi czy metrażu – cena za metr kwadratowy. Deweloperzy wychodzą jednak na przeciw oczekiwaniom Klientów i oferują również takie lokale, na które można przeznaczyć stosunkowo niewielką sumę – i stać się zarazem właścicielem swoich własnych czterech ścian. Sprawdźmy, gdzie można kupić najtańsze mieszkania w Warszawie.

Miejsce 5 - Bliżej Gwiazd na Mehoffera

Projekt Bliżej Gwiazd na Mehoffera jest unikatową inwestycją. Funkcjonalny układ przestrzenny, dobry punkt komunikacyjny, sprawiają, że każdy zainteresowany odnajdzie tam swoje miejsce do życia, a dodatkowo będzie mógł zgłębić wiedzę na temat wszechświata każdego dnia. Oprócz mieszkań w projekcie przewidziana została przestrzeń wspólna dla mieszkańców , w której znajdzie się Park Gwiazd, Obserwatorium Gwiazd oraz Park Księżycowy. Inwestycja jest odpowiednia zarówno dla lokatorów jak i inwestorów, którzy szukają idealnego miejsca pod wynajem.
Aktualnie w ofercie jest 45 mieszkań. Ceny mieszkań znajdują się w przedziale od 335 000 do 615 000 zł.

Bliżej Gwiazd na MehofferaMiejsce 4 - Dom Mehoffera

Dom Mehoffera to inwestycja najbardziej popularnego dewelopera w Finlandii - YIT. W Tarchomin przy ul. Mehoffera 23, na rogu ul. Światowida, powstał projekt mieszkaniowy o oryginalnym fińskim stylu. Mieszkania w ofercie charakteryzują się funkcjonalnymi rozkładami oraz dużymi balkonami. Samo wejście do budynku jest urozmaicone reprodukcjami wybitnego malarza Józefa Mehoffera. Najtańsze mieszkanie w inwestycji kosztuje 290 850 złotych.

Dom MehofferaMiejsce 3 - Mój Ursus Etap 4
Mój Ursus to inwestycja, której cena jest nieznacznie wyższa od dwóch pozostałych. Najtańsze mieszkania w tym projekcie kosztują od 278 000 zł. Inwestycja i mieszkania w niej nie mają aż nadto wygórowanych cen. Średniej wielkości mieszkanie, powyżej 40 m2 można kupić już od 300 000 tys. Dogodna lokalizacja, dobre połączenia komunikacyjne przyciągają osoby, które pragną żyć w w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Mój Ursus Etap 4Miejsce 2 - Park Leśny Rembertów Etap III i IV

Park Leśny Rembertów jest projektem dewelopera Radius Projekt. Inwestycja jest zlokalizowana na obrzeżach Warszawy w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Bliskość natury, terenów zielonych sprawiają, że Rembertów to miejsce dla osób, które chcą odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Mimo iż jest to miejsce nieco oddalone od centrum Warszawy to z połączenia komunikacyjne ze stolicą oraz liczne sklepy, szkoły zapewniają zaspokojenie wszystkich potrzeb.
Najtańsze mieszkanie kosztuje 222 024 złotych.

Park Leśny Rembertów Etap III i IVMiejsce 1 - Serocka 14

Rewitalizacja kamienicy przy Serockiej 14 okazała się niezwykle trafna inwestycją. Położenie budynku stanowi atut dla osób, potrzebujących dobrej komunikacji z centrum miasta. Różnorodna powierzchnia mieszkań sprawia iż każdy znajdzie tam miejsce dla siebie. Powierzchnia mieszkań liczy od 15 do 60m2 Deweloper zadbał również o niezbędne udogodnienia takie jak centralne ogrzewanie, winda oraz garaż podziemny.
Ceny mieszkań kształtują się w zakresie od: 214 000 do 636 495 zł. Koszt metra kwadratowego waha się od 10 500 do 13 806 zł.

Serocka 14Zestawienie najtańszych mieszkań w 2019 r.

Miejsce 5. – Zielona Dolina

Dzielnica gdzie znajduje się dana inwestycja jest uważana za najsympatyczniejsze miejsce w okolicy. Zabudowa budynku jest niska, co podkreśla jej nowoczesność i prestiż.
Na terenie osiedla znajdują się sklepy, centrum handlowe, centrum sportowe, apteka, parki, teren rekreacyjny, przedszkole, usługi i jeszcze sporo innych atrakcji. Tak bogaty teren na różne miejsca i atrakcje dla dzieci i dorosłych jest zdecydowanie ogromną zaletą inwestycji.
Mieszkania oddano do użytkowania w połowie 2017 roku. Chociaż dany budynek ma tylko 2 piętra, do użytku mieszkańców są windy!!! Dodatkowym atutem jest wspólny ogródek, teras i miejsca parkingowe.
Nowe mieszkania w ramach tej inwestycji są również niezwykle atrakcyjne cenowo – lokal mieszkaniowy o powierzchni 29,40 m² można kupić za 000 zł (6 122 zł/m²).Miejsce 4. – Triton Winnica

Inwestycja Triton Winnica również mieści się na Białołęce – przy ulicy Dionizosa. Mieszkania oddano do użytkowania w połowie 2017 roku. W sumie znajduje się tutaj 252 nowych mieszkań (w 2 budynkach wielorodzinnych). Inwestycję wyróżnia funkcjonalny rozkład mieszkań, który z pewnością docenią Ci, którzy zdecydują się na zakup kompaktowej kawalerki. Dogodny dojazd z Białołęki do centrum Warszawy to kolejny atut Triton Winnicy, warto też wspomnieć o rozbudowanej infrastrukturze – wkrótce powstanie w sąsiedztwie Galeria Północna, co dodatkowo wpłynie na komfort codziennego życia w tej części Warszawy. Nowe mieszkania w ramach tej inwestycji są również niezwykle atrakcyjne cenowo – lokal mieszkaniowy o powierzchni 24,13 mkw można kupić za 171 323 zł.Miejsce 3. – Ogrody Wiślane

Inwestycja, zlokalizowana przy ul. Aluzyjnej, składa się z 8 wielorodzinnych budynków o niskiej zabudowie. W pierwszym etapie oddano do użytku 75 mieszkań. Dla komfortu mieszkańców zaplanowano windy, garaże podziemne oraz lokale usługowe. Największe mieszkania posiadają tarasy na dachu budynku. Osiedle położone jest w tzw. zielonej części Tarchomina, jednak z doskonale rozwiniętą komunikacją publiczną. Na terenie inwestycji znajdują się miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzu, place zabaw oraz liczne alejki spacerowe. Ceny rozpoczynają się od 5300 zł/m2, co oznacza, że za niecałe 168 704 złote można mieć 25 metrowe nowe mieszkanie.


Miejsce 2. – Park Leśny Warszawa Rembertów

To nowoczesne, zamknięte osiedle położone, przy ul. Chełmżyńskiej, w sąsiedztwie rembertowskiego lasu. Standard Premium wyróżnia inwestycję na tle innych w okolicy. Na projekt składa się 169 lokali mieszkalnych, w dwóch 6 kondygnacyjnych budynkach. W pobliżu znajdują się sklepy i punkty usługowe, trzy stacje SKM, szkoły oraz inne budynki użyteczności publicznej. Przebiegające w pobliżu główne arterie komunikacyjne Rembertowa gwarantują doskonałą komunikację z centrum, a także dobry dojazd do drogi ekspresowej. Lokalizacja wśród zieleni pozwoli na chwilę oddechu po trudach codzienności. Na terenie inwestycji zaplanowano strefę sportową, place zabaw oraz liczne tereny zielone do wspólnego odpoczynku. Dla zmotoryzowanych przygotowano garaże oraz miejsca postojowe. Swoje własne cztery ściany (o powierzchni 24,48) w ramach inwestycji Park Leśny można zakupić za 164 016 zł.


Miejsce 1. – Żoliborz Business Concept

To luksusowy, monitorowany kompleks mieszkalno – usługowy, położny w sercu najpiękniejszej dzielnicy Warszawy, Żoliborza. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia. Elewacja z kamienia i klasycznej, szarobiałej okładziny marmoglass zapewni doskonałe wkomponowanie się w otoczenie i sąsiadujące budynki. Dostępnych będzie 149 eleganckich mikro apartamentów, 115 jednostek hotelowych oraz ogromne powierzchnie biurowe i usługowe o łącznej powierzchni ponad 7000m2. Lokalizacja przy ul. Powązkowskiej zapewni bezproblemowe połączenie z każdą częścią miasta. W części usługowej zaplanowano centrum fitness, restauracji oraz kawiarnie, sklepy spożywcze. Jak na prestiżową inwestycję nie zabrakło pralni czy garaży podziemnych z opcją ładowania samochodów elektrycznych. Na dachu budynku przewidziano lunch bar, pomieszczenie klubowe, czytelnię oraz strefę dla dzieci. Dodatkowo zadbano także o naziemne miejsca parkingowe. Mieszkania dostępne są od 159 612 złotych za najmniejszą powierzchnię 16,98 mkw.Powyższy artykuł nie stanowi oferty handlowej.
Data publikacji: 13.11.2020

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również