Apartamenty Finlandzka 4

Warszawa, Praga Południe ul. Finlandzka 4

3

mieszkania

Apartamenty Finlandzka

Dostępne mieszkania

Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Rzut
M1 2 35.14m2 Parter Informacja w Biurze Sprzedaży
M3 3 46,46m2 1 Informacja w Biurze Sprzedaży
M6 5 148,09m2 2 Informacja w Biurze Sprzedaży

Opis inwestycji

Apartamenty Finlandzka to willa miejska wykończona w podwyższonym standardzie w skład, której wchodzi sześć apartamentów. Dostępne są apartamenty o różnych metrażach, które zaspokoją gusta każdego z zainteresowanych. Na parterze znajdują się zielone ogródki, natomiast na ostatnim piętrze zaplanowano salon otwarty na dwie kondygnacje.

 

Architekci chcieli nawiązać do klimatu i zabudowy Saskiej Kępy. Kubistyczna forma, niewielka bryła budynku, elegancja i prostota zarazem ma sprawiać wrażenie, że przywrócono Saskiej brakujące miejsce i dawny blask. Tylko zastosowane nowoczesne rozwiązania zdradzają, że jest to produkt XXI wieku.

 

Części wspólne  wykończone są kamieniem i wzbogacone rzeźbami i stalą. Garaż podziemny, w którym znajdować się będą także komórki lokatorskie, pozwolą na swobodne przechowywanie potrzebnych rzeczy. Mieszkanie w kameralnym apartamencie wyposażonym w kominek, przygotowanie do klimatyzacji oraz systemy monitoringu dają poczucie spokoju i wygody.

 

Lokalizacja inwestycji w spokojnym i cichym otoczeniu , ale w niedalekiej odległości od centrum miasta. Projektowanie i aranżacja wnętrz w tym apartamentowcu może okazać się wspaniała przygoda. Inwestycja Apartamenty Finlandzka 4 znajduje się na Saskiej Kepie, ul. Finlandzka 4 (2,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Apartamenty Finlandzka 4.

 

Inwestycja Apartamenty Finlandzka 4 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

 

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

 

Developer

Biuro Sprzedaży: Apartamenty Finlandzka 4

ul. Wilanowska 14/51


513 050 302

biuro@rudnicka.com.pl

www.finlandzka4.pl

Zapytaj o szczegóły ofery

Jestem zainteresowany/a zakupem nieruchomości w Państwa inwestycji. Proszę o kontakt.

Udostępnij

Zobacz też