Villa Merkury III

Warszawa, Bemowo ul. Narwik

41

mieszkań

City Villa Sp. z o. o.

Dostępne mieszkania

Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Rzut
A-03 2 47.58m2 1 informacja w biurze
A-07 2 47.58m2 2 informacja w biurze
B-01 2 47.58m2 parter informacja w biurze
C-02 2 49.17m2 parter informacja w biurze
C-03 3 62.72m2 parter informacja w biurze
C-07 3 64.72m2 1 informacja w biurze
A-12 5 119m2 3 informacja w biurze

Pełna lista mieszkań


Opis inwestycji

Inwestycja Merkury jest projektem składającym się z trzech budynków. Villa Merkury II to budybnki mieszkalne wielorodzinne, zorientowane na komfort mieszkanców. W ofercie znajduje się 43 mieszkania rozłożone na 3 piętrach budynku. Powierzchnia mieszkań waha się od 47 m2 do 119 m2. Każde z mieszkań może liczyc od jednego do 5 pokoi. W inwestycji przewidziano także garaz podziemny oraz komórki lokatorskie, które oferują dodatkową powierzchnię użytkową. Teren inwestycji bęzie rowniez zorganizowany pod kątem przestrzeni zieleni, wokół staną ławeczki do wypoczynku, oraz miejsce zabaw dla dzieci.

Developer

Biuro Sprzedaży: Villa Merkury III


+48 781 305 305

sprzedaz@cityvilla.pl

cityvilla.pl

Zapytaj o szczegóły ofery

Jestem zainteresowany/a zakupem nieruchomości w Państwa inwestycji. Proszę o kontakt.

Udostępnij

Zobacz też

Opinie o deweloperze City Villa Sp. z o. o.

Ja mam kupione mieszkanie na Międzyborskiej i do tej pory wszystko ok. nie ma co narzekać. Podpatrywałem ich budowę- budynek pnie się w [..] A.

Ogólnie jeżeli chodzi o moją opinie na temat developera City Villa, to po kilku latach użytkowania mieszkania - szczerze polecam. Posiadam [..] Beata

Najnowsza opinia o deweloperze City Villa Sp. z o. o.

Neptun

Na zakup mieszkania na Targówku zdecydowałem się po organizowanym dniu otwartym na terenie inwestycji. Od urodzenia mieszkam w tej dzielnicy, dlatego chciałem zobaczyć, jak cała budowa wygląda w realu. Podczas tego dnia, zostałam obsłużony całkiem dobrze, pisze całkiem, bo było sporo klientów (ku mojemu zaskoczeniu). Po kilku dniach namysłu, wybrałem się do biura sprzedaży przy Klukowskiej, żeby dowiedzieć się już wszystkich szczegółów. Spędziłem tam chyba godzinę i wyszedłem z draftem umowy, do przeczytania w domu. Zdecydowałam się na zakup i jak na razie nie żałuję. Proste ściany, pomieszczenia zgodne z planem, dobra lokalizacja, dobra cena, wykonanie budynku i mieszkania pod klucz. Szybkie załatwianie papierologii. Słowem: polecam.

Data dodania: 20-09-2018

Autor: Waldek