Yana

Warszawa, Wola ul. Jana Kazimierza 35/37

174

mieszkania

MOTA-ENGIL REAL ESTATE

Dostępne mieszkania

Pełna lista mieszkań


Opis inwestycji

YANA to przestronnie i funkcjonalnie zaprojektowane osiedle z bogatą ofertą mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od komfortowych kawalerek po pięciopokojowe apartamenty. Każde z nich zostało wyposażone w balkon, loggię lub ogródek, idealne miejsce do odpoczynku po pracy. Wybrane mieszkania na ostatnich kondygnacjach posiadają tarasy. Wyjątkowym atutem jest panoramiczny widok na Warszawę z ostatnich pięter najwyższego budynku. Eleganckie wykończenie wnętrz przestrzeni wspólnych stanowi rozwinięcie nowoczesnej stylistyki budynków.

 

W skład inwestycji YANA wchodzą dwa budynki o zróżnicowanej liczbie kondygnacji. Zaplanowane lobby z recepcją consierge i miejscem dla ochrony podkreśla unikatowy charakter projektu. YANA gwarantuje wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Na terenie osiedla znajduje się zielone patio do wyłącznego użytku mieszkańców, gdzie obok strefy relaksu zaprojektowano siłownię kalisteniczną. Dla przyszłych lokatorów deweloper przewidział również miejsca postojowe podziemne oraz komórki lokatorskie.

 

YANA to miejsce, które nadzwyczajnie łączy w sobie walory życia w dużym mieście z zaletami mieszkania w spokojnej i bezpiecznej okolicy.

 

Inwestycja Yana jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.Aktualnie w inwestycji Yana pozostały na sprzedaż 174 mieszkania o powierzchniach od 32 do 109 metrów kwadratowych.

 

Developer

Biuro Sprzedaży: Yana

ul. Worcella 3 U3


600 83 65 72

biuro@yana.com.pl

mota-engil-re.eu

Zapytaj o szczegóły ofery

Jestem zainteresowany/a zakupem nieruchomości w Państwa inwestycji. Proszę o kontakt.

Udostępnij

Zobacz też