Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Wawer i okolice - 18 inwestycji

Osiedle Pod Olchami

Warszawa, Wawer ul. Celulozy 100

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:6 domów

Powierzchnia:97.8-97.8 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: CityLand Jasien Lake Sp. z o.o.

Osiedle Poprawna 16 II etap

Warszawa, Wawer ul. Poprawna 16

Termin oddania: I kwartał 2016

Liczba mieszkań:3 domy

Powierzchnia:132-180 m2

Liczba pokoi:4-6

Cena:

Deweloper: ARAS Developer

Osiedle Przystanek Międzylesie

Warszawa, Wawer ul. Żegańska 1

Termin oddania: 2 kwartał 2024 r.

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:27.79-82.72 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:informacje u dewelopera

Deweloper: Dom Development S.A.

Osiedle Zielony Marysin

Warszawa, Wawer ul. Korkowa 159

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:1 mieszkanie

Powierzchnia:67.91-67.91 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:od 6900 zł/mkw

Deweloper: Budimex Nieruchomości

Pielęgniarek 5

Warszawa, Wawer ul. Pielęgniarek 5

Termin oddania: I kwartał 2016

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:118-124 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: ARAS Developer

Variant Praga

Warszawa, Wawer ul. Marsa

Termin oddania:

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:22.84-79.15 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Victoria Dom

Wawer ul. Celulozy

Warszawa, Wawer ul. Celulozy

Termin oddania: wrzesień 2009 r.

Liczba mieszkań:6 domów

Powierzchnia:143-143 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:699 000 PLN

Deweloper: MCM Development Sp. z o.o.

Wawer- domy

Warszawa, Wawer Wawer

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:1 dom

Powierzchnia:128-128 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:5 859 PLN

Deweloper: LDM Nieruchomości

Dzielnicę Wawer zamieszkuje
72 921
tyś. osób,
Dzielnica ma powierzchnię 79,7 km2
W dzielnicy znajduje się:

106 obiektów gastronomicznych

- 66 restauracji
- 16 pizzeri
- 12 kawiarni

19 obiektów rekreacyjnych, w tym

- 13 siłowni i fitness klubów
- 5 obiektów spa
- 1 park

74 obiekty edukacyjne, w tym

- 40 przedszkoli
- 27 szkół podstawowych
- 4 szkoły średnie
- 3 szkoły wyższe

15 placówek medycznych, w tym

- przychodnie
- szpitale
- apteki

Aktualności Dzielnica Wawer

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Najtańsze mieszkania Warszawa - Wawer

Jak wygląda oferta deweloperska dla inwestycji wznoszących się w Warze? Sprawdźmy to – poniżej przedstawiamy 3 najtańsze mieszkania w tej dzielnicy w 2020!
3. Osiedle Trakt Lubelski - etap 1, cena: 425 816 złotych
metraż inwestycji: 62.62
cena za m2: 6 800 z złotych

zdjecie

Osiedle Trakt Lubelski na warszawskim Wawrze to propozycja dla inwestorów poszukujących kameralnych mieszkań w spokojnej okolicy. Na inwestycję składają się niewielkie, jednoklatkowe budynki z mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu. Lokale posiadają duże balkony, a mieszkania na parterze – przynależne ogródki. Doskonale zaprojektowane budynki idealnie komponują się z terenami zielonymi, są funkcjonalne, wybudowane w nowej technologii. Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca w garażach podziemnych.
2. Apartamenty przy lesie, cena: 385 658 złotych
metraż inwestycji: 42.38
cena za m2: 9 100 złotych

zdjecie

Apartamenty przy lesie to nowoczesna inwestycja położona w urokliwej lokalizacji w pobliżu Lasu Rembertowskiego. Siedmiokondygnacyjny obiekt, doskonale wpisany w otoczenie, posiada 84 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony, a mieszkańcy parteru będą mieli do dyspozycji własne, przydomowe ogródki. W obiekcie zaprojektowano szereg innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań, które dodatkowo wzmocnią poczucie bliskości z naturą. Apartamenty przy lesie to nowoczesna inwestycja położona w urokliwej lokalizacji w pobliżu Lasu Rembertowskiego. Siedmiokondygnacyjny obiekt, doskonale wpisany w otoczenie, posiada 84 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony, a mieszkańcy parteru będą mieli do dyspozycji własne, przydomowe ogródki. W obiekcie zaprojektowano szereg innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań, które dodatkowo wzmocnią poczucie bliskości z naturą.
1. Wawer Go, cena: 299 100 złotych
metraż inwestycji: 34.55
cena za m2: 8 657 złotych

zdjecie

Inwestycja mieszkaniowa Wawer Go to połączenie świetnej lokalizacji, bliskości terenów zielonych, a także dobrej komunikacji z centrum Warszawy. Projekt osiedla zakłada pięć czterokondygnacyjnych budynków z podziemnymi garażami, tarasami i ogródkami, a także wieloma częściami wspólnymi służącymi wszystkim mieszkańcom. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, spora przestrzeń dla mieszkańców, a także funkcjonalne mieszkania i solidne wykonanie gwarantują, że zakup mieszkania w tej lokalizacji będzie doskonałą inwestycją na długie lata.

Zobacz również mieszkania w okolicy dzielnica Mokotów.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

5 najtańszych mieszkań w Wawrze

Planujesz kupno mieszkania w Warszawie? Swoje własne „cztery kąty” chcesz kupić w dzielnicy Wawer lub bezpośrednim sąsiedztwie i szukasz mieszkania w okazyjnej cenie? Świetnie się składa – nasza redakcja przygotowała ranking, z którego dowiesz się, które mieszkania w Wawrze można kupić w najbardziej atrakcyjnej cenie! Wawer to jedna z 18 dzielnic administracyjnych Warszawy – pod względem powierzchni jest to największa dzielnica stolicy (ok. 80 mk2). Wawer znajduje się w południowo-wschodniej części miasta i położony jest wśród licznych terenów zielonych, między innymi w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, Rezerwatu im. Króla Jana III Sobieskiego czy Zakola Wawerskiego. Aktywny wypoczynek na łonie natury umożliwia między innymi rozbudowana infrastruktura rowerowa. Wawer to spokojna okolica, oddalona od centrum Warszawy o ok. 15 km, a równocześnie zapewniająca łatwy dostęp do wszelkich atrakcji metropolii. Rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe, duża ilość placówek edukacyj...

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Rusza budowa dużej inwestycji – Miasteczko Wawer

Na obszarze warszawskiej dzielnicy Wawer rozpoczęły się prace związane z budową nowego kompleksu mieszkalnego o nazwie Miasteczko Wawer. W ramach projektu planuje się budowę blisko tysiąca mieszkań, które wyróżniać się będą przestronnością, słonecznymi wnętrzami i możliwością podziwiania pięknego widoku na las. Pierwsza część inwestycji zostanie oddana do użytku jeszcze przed końcem przyszłego roku.

Miasteczko Wawer będzie osiedlem zlokalizowanym w najbardziej zielonej części miasta. Otoczenie kompleksu stanowić będzie spokojna okolica, las i niska zabudowa jednorodzinna. Inwestycja stanowi doskonałą propozycję dla rodzin z dziećmi, którzy poszukują ciszy oraz pragną zamieszkać z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Swoje wymarzone lokum zakupią tu również miłośnicy sportu i aktywności w otoczeniu natury, którzy w pobliżu osiedla znajdą liczne trasy rowerowe oraz ścieżki spacerowe. Pierwszy etap projektu Miasteczko Wawer obejmie budowę 63 lokali mieszkalnych o układach od jedno- do czteropokojowych. Najmniejsze mieszkanie tej części osiedla zajmuje 36 mkw, zaś powierzchnia największego wynosi 89 mkw. Lokale te dostępne są dla nabywców z opcją wykończenia pod klucz, a ich średnia cena kształtuje się na poziomie 6100 zł/mkw. Docelowo w ramach całej inwestycji Miasteczko Wawer deweloper planuje wybudować około 1000 nowych lokali mieszkalnych, rozlokowanych w jedenastu budynkach...