Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Włochy i okolice - 19 inwestycji

Osiedle Aurora

Warszawa, Włochy ul. ul. Jutrzenki/Szybka

Termin oddania: II kwartał 2023 r.

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:34.21-101.54 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:informacje w biurze

Deweloper: Dantex S.A.

Osiedle Urbino

Warszawa, Włochy ul. Równoległa 9a

Termin oddania: 4 kwartał 2023 r.

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:28.87-99.24 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:od 9 900 zł/m2

Deweloper: Dom Development S.A.

Osiedle Warszawa

Warszawa, Włochy al.Jerozlimskie

Termin oddania: 4 kw.2019

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:- m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:od 6500 zł/m2

Deweloper: ATAL

Perla Bianca

Warszawa, Włochy ul. Sabały 41

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:37.8-77.6 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Green House Development

Stawy

Warszawa, Włochy ul. Stawy 12

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:21 mieszkań

Powierzchnia:28-92 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:=cena w biurze sprzedaży

Deweloper: Na Skraju Miasta

Słowicza 22

Warszawa, Włochy ul. Słowicza 22

Termin oddania: 1 kw. 2018

Liczba mieszkań:7 mieszkań

Powierzchnia:- m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:od 7900 zł/ m2

Deweloper: Structur Concept III Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

ul.Poronińska 8

Warszawa, Włochy ul.Poronińska 8

Termin oddania: 3 kw. 2018

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:- m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:

Deweloper: Królów Polskich

Willa Europa

Warszawa, Włochy ul. Chrobrego 4

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:Brak danych

Powierzchnia:- m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:od 6500 zł/m2

Deweloper: World-Bud

Willa Modrzewie

Warszawa, Włochy ul. Naukowa 20/22

Termin oddania: gotowe

Liczba mieszkań:4 mieszkania

Powierzchnia:49.72-107.25 m2

Liczba pokoi:Brak danych

Cena:od 7742 zł/ m2

Deweloper: Buszrem

Dzielnicę Włochy zamieszkuje
39 940
tyś. osób,
Dzielnica ma powierzchnię 28,6 km2
W dzielnicy znajduje się:

120 obiektów gastronomicznych

- 73 restauracje
- 13 kawiarnie
- 21 pizzeri

17 obiektów rekreacyjnych, w tym

- 9 siłowni i fitness klubów
- 5obiektów spa
- 3 parki

41 obiektów edukacyjnych, w tym

- 24 przedszkola
- 8 szkół podstawowych
- 5 szkół średnich
- 1 szkoła wyższa

1 placówka medyczna, w tym

- przychodnie
- szpitale
- apteki

Aktualności Dzielnica Włochy

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Osiedle Warszawa się rozrasta – do sprzedaży trafiły mieszkania z II etapu

Oferta znanego, ogólnopolskiego dewelopera – firmy ATAL, powiększyła się o lokale mieszkalne zaprojektowane w ramach drugiego etapu Osiedla Warszawa. Inwestycja w dzielnicy Włochy powiększy się tym samym o 86 komfortowych mieszkań oraz 4 pomieszczenia o przeznaczeniu usługowym. Ceny sprzedaży rozpoczynają się od 6600 zł/mkw.

Drugi etap Osiedla Warszawa obejmie budowę 5-piętrowego budynku wielorodzinnego o bogatej ofercie mieszkaniowej. W jego obrębie rozlokowanych zostanie 86 lokali mieszkalnych, których powierzchnie kształtować się będą w przedziale 37,42 – 106,51 mkw. Dostępne dla klientów mieszkania posiadać będą układy 2-, 3- oraz 4-pokojowe. Uzupełnieniem oferty inwestycji będą 4 pomieszczenia usługowe, 103 miejsca postojowe w podziemnym podziemnym parkingu, a także 20 pomieszczeń na rowery. Osiedle spełniać będzie potrzeby osób niepełnosprawnych. Deweloper zadba o eliminację barier architektonicznych, zastosuje niskie krawężniki, a dodatkowo w budynku znajdą się cichobieżne windy, które ułatwią swobodną komunikację pomiędzy wszystkimi kondygnacjami. Osiedla Warszawa II cechować się będzie starannym projektem architektonicznym, nowoczesnym designem oraz znakomitą lokalizacją, umożliwiającą szybkie i wygodne dotarcie do pozostałych części Warszawy. Planowany termin oddania go do użytku to trzeci kwartał 2019 roku. Oferta inwestycji od początku wzbudza duże zainteresowanie klientów rynku pierwotnego. W pierwszym etapie deweloper zaoferował 119 lokali mieszkalnych, umiejscowionych w dwóch 5-piętrowych budynkach oraz 1 pomieszczenie o charakterze usługowym. Na klientów czekały mieszkania od jedno- do czteropokojowego, z metrażami wahającymi się w przedziale 37-121 mkw. Dodatkowo w projekcie Osiedla Warszawa I znalazła się budowa klubu fitness i siłowni dla mieszkańców.

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Spółka ATAL wybuduje Osiedle Warszawskie

Oferta spółki ATAL powiększyła się w ostatnim czasie o mieszkania zaprojektowane w ramach nowej inwestycji – Osiedle Warszawskie. Kompleks powstanie nieopodal Alei Jerozolimskich, a jego budowa zakończy się w trzecim kwartale 2019 roku. Efektem realizacji pierwszego etapu projektu będzie powstanie 119 komfortowych mieszkań, posiadających zróżnicowane układy i metraże.

Osiedle Warszawskie będzie zespołem budynków mieszkalnych, posiadających proste bryły i stonowaną kolorystykę. Przestrzeń pomiędzy obiektami wypełniona zostanie trawnikami, chodnikami i starannie zaprojektowanymi kompozycjami roślinnymi, które zdecydowanie podniosą walory estetyczne całego projektu. Kompleks powstanie nie tylko z myślą o singlach, ale również rodzinach z dziećmi i osobach starszych. Realizacja Osiedla Warszawskiego przebiegać będzie w trzech etapach. W ramach pierwszego z nich deweloper planuje budowę dwóch budynków wielorodzinnych cechujących się minimalistyczną architekturą. W ofercie tej części osiedla znajdzie się 119 lokali mieszkalnych, od kawalerek po mieszkania z dwoma, trzema i czterema pokojami. Powierzchnie dostępnych mieszkań kształtować się będą w przedziale 37-122 mkw. Dodatkowo w budynkach planuje się stworzenie 32 komórek lokatorskich, klubu fitness, siłowni oraz przestronnego lokali usługowego na parterze. Zmotoryzowani mieszkańcy osiedla otrzymają...

Nowa inwestycja Unidevelopment S.A. na Bemowie

Rusza budowa mieszkań w kompleksie Monte Verdi

Na początek marca bieżącego roku zaplanowano rozpoczęcie prac związanych z budową najnowszej inwestycji mieszkaniowej firmy Home Invest. W obrębie warszawskiej dzielnicy Włochy deweloper wybuduje osiedle Monte Verdi, którego oferta zawierać będzie mieszkania dostępne w programie MDM. Zakończenie realizacji tego kameralnego kompleksu planuje się na trzeci kwartał 2017 roku.

Monte Verdi to projekt budynku mieszkalnego o czterech kondygnacjach naziemnych oraz dwóch podziemnych, którego budowie towarzyszyć będzie powstanie wewnętrznego dziedzińca, małej architektury oraz placu zabaw dla dzieci. W obrębie obiektu rozlokowane zostaną mieszkania o funkcjonalnych rozkładach pomieszczeń, które pozwolą na dopasowanie przestrzeni do indywidualnych oczekiwań przyszłych lokatorów. W ofercie sprzedaży inwestycji Monte Verdi znajdą się mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Najmniejszym z nich będzie 1-pokojowy lokal o powierzchni 29 mkw, zaś największe mieszkanie 4-pokojowe zajmie 82 mkw. Kondygnacje podziemne budynku przeznaczone zostaną na stanowiska parkingowe oraz komórki użytkowe, które zwiększą komfort zamieszkiwania na osiedlu. Lokalizacja kompleksu Monte Verdi z pewnością przepadnie do gustu osobom ceniącym bliskie sąsiedztwo przyrody, malownicze scenerie oraz zalety zamieszkiwania w niedalekiej odległości od wielkomiejskiej aglomeracji. Znajdujące się...